O NAS

Dokładamy wszelkich starań aby klient był zadowolony z naszych usług, a także pragniemy by nasze meble stanowiły udział w tworzeniu pięknych wnętrz i aranżacji.

P. H. Limba jest nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą.

Działamy na polskim rynku od 1993r. Od pierwszych dni swojego istnienia stawiamy na jakość i solidność świadczonych usług. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Nasz zespół to ambitni i zafascynowani meblarstwem specjaliści, którzy odznaczają się ogromnym doświadczeniem oraz twórczym podejściem do rozwiązywania złożonych zadań.

Meble to nasza pasja dlatego nasza oferta opiera się na najnowszych wzorach światowego designu w zakresie wzornictwa i wyposażenia wnętrz, co w połączeniu z 20 letnią tradycją istnienia w branży składa się na wyjątkowość oferty oraz rosnące zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Nasza oferta obejmuje meble do niemal każdego pomieszczenia: do salonu, sypialni, jadalni czy gabinetu. Polecamy bardzo dobre polskie meble wypoczynkowe. Starannie dobieramy wzory, by wyróżniały się szlachetnym wzornictwem, dopracowanymi detalami, by łączyły komfort użytkowania z codzienną funkcjonalnością. Nasz klient ma dużą swobodę konfiguracji oraz doboru kolorystyki. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie można liczyć na profesjonalną pomoc i doradztwo personelu. Salony zlokalizowane są w miastach:

  • Nisko

Salony nasze mają silną i ugruntowaną markę na rynku. Cieszą się opinią wiarygodnych i solidnych, co jest wynikiem nieustającej dbałości o podnoszenie jakości usług. Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnej obsłudze.

Zapewniamy bezpłatny transport mebli w promieniu 50 km.

Profesjonalnie przygotowani pracownicy naszych salonów doradzą w wyborze nawet najbardziej wymagającym klientom i pomogą w aranżacji każdego wnętrza.
Mamy duże doświadczenie nabyte w czasie współpracy z wieloma partnerami z branży meblarskiej. Komfortowe meble są naszą pasją. Poświęcamy im każdą wolną chwilę w celu przygotowania swoim klientom najlepszej, niepowtarzalnej oferty. Dzięki temu nagrodzeni zostaliśmy wieloma prestiżowymi nagrodami.

Click to Hide Advanced Floating Content