MEBLOŚCIANKI

Barato

BARATO

Meblościanka BARATO została zaprojektowana z myślą o aranżacji małych wnętrz, w których kluczową rolę odgrywa maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

Savana

SAVANA

Meblościanka SAVANA to praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w niewielkim pokoju dziennym, gdzie priorytetem jest funkcjonalność i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Cancan

CANCAN

Meblościanka CANCAN została zaprojektowana z myślą o aranżacji małych wnętrz, w których kluczową rolę odgrywa maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

 

Kaspian

KASPIAN

Meblościanka KASPIAN to kompaktowy zestaw do pokoju dziennego, który łączy w sobie nowoczesny design z dużą pakownością, dzięki czemu maksymalnie wykorzystasz dostępną przestrzeń.

Fargo

FARGO

Meblościanka FARGO to nowoczesna kompozycja stworzona z myślą o funkcjonalnym urządzaniu małych wnętrz.

Wiki

WIKI

Meblościanka WIKI B to klasyczna forma mebli, które doskonale sprawdzą się we wnętrzu eleganckiego salonu, gdzie główną rolę odgrywa maksymalne wykorzystanie przestrzeni.

MEBLOŚCIANKI

Meblościanki to idealna propozycja dla osób, które mają dużo rzeczy do przechowywania. Meble te są tak skonstruowane, że zajmują prawie całą ścianę, z miejscem na telewizor, dekoder, książki czy wiele innych rzeczy. Każdą meblościankę można skonfigurować według własnych upodobań, dokładając bądź odejmując szafkę. To doskonała opcja dla ludzi pragnących mieć wszystko pod ręką, oraz posiadających niewielki metraż mieszkania. Szeroki wybór różnych konfiguracji pozwala dopasować meblościankę do własnych upodobań oraz ilości rzeczy, które posiadamy. Każda meblościanka posiada inne moduły, które pozwolą na scalenie wszystkiego w jedną całość. Przeróżne szafki, półki wiszące, szuflady czy schowki gwarantują spełnienie marzeń o pięknie zagospodarowanej przestrzeni.

Coś się spodobało?

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta zawiera przykładowe aranżacje dostępne w naszym salonie. Istnieje bardzo wiele możliwości konfiguracji. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do wybranego salonu.

Click to Hide Advanced Floating Content