MEBLE DO SYPIALNI

Bellevue

BELLEVUE

Sypialnia BELLEVUE nadaje wnętrzu elegancji i wprowadza klimat luksusu. Efekt ten uzyskano dzięki połączeniu ciemnych dekorów Dąb Szlachetny i Dąb Czarny oraz pionowemu oświetleniu zamontowanemu w wezgłowiu łóżka. Warto zwrócić uwagę na nietypową konstrukcję łóżka i szafek nocnych.

Jakobina

JAKOBINA

Clair

CLAIR

Minimalistyczny styl sypialni CLAIR zachwyci użytkowników. Prosta forma, naturalna kolorystyka i funkcjonalność – to trzy najważniejsze cechy kolekcji. Szare fronty komód zostały ujęte w dębową ramę korpusów, z którą idealnie współgra forma wezgłowia łóżka.

Ricciano

RICCIANO

Rondino

RONDINO

RONDINO to nowoczesne i funkcjonalne meble do sypialni. Duża pojemna szafa ubraniowa, praktyczna komoda, łóżko z dwiema szafkami nocnymi – to elementy, które pozwolą umeblować każdą sypialnię. Ciekawym uzupełnieniem kolekcji jest oświetlenie do łóżka.

Jacky

JACKY

MEBLE DO SYPIALNI

Sypialnia to niezwykle ważne miejsce w naszym domu. Spędzamy tam dużą część życia, odpoczywając i nabierając sił na nowy, nadchodzący dzień. Jej wystrój oraz wyposażenie powinno być dostosowane do naszych potrzeb i oczekiwań. Aby stworzyć własną, wymarzoną sypialnię marzeń, warto udać się do naszego salonu meblowego w miejscowości Nisko, aby na własne oczy przekonać się o doskonałości tworzonych przez nas mebli, oraz wypróbować ich wygodę. Dobór łóżka, szafki nocnej, szafy czy toaletki musi być przemyślany. Odpowiedni rozstaw mebli oraz jakość mebli wpływa na nasz nastrój, który ma ogromny wpływ w życiu codziennym. Rodzaj materaca, czy nawet szerokość wybieranego łóżka stanowi czasem duże wyzwanie dla młodych małżeństw. Meble, które znajdziecie w Salonie Meblowym Limba w Nisku posiadają wszystkie cechy, jakich oczekujesz od sypialni marzeń!

Coś się spodobało?

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta zawiera przykładowe aranżacje dostępne w naszym salonie. Istnieje bardzo wiele możliwości konfiguracji. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do wybranego salonu.

Click to Hide Advanced Floating Content