MEBLE DO JADALNI

Attention

ATTENTION

Solidne, białe bryły z kolekcji ATTENTION przełamane zostały wstawkami w kolorze Dąb Sonoma. Fronty wykonane są z płyty MDF opłaszczowanej folią PCV w kolorze Biały połysk, a ich powierzchnia została przedzielona subtelnymi, równoległymi frezami.

Hud

HUD

Calpe

CALPE

Geometryczne, masywne formy to znak rozpoznawczy współczesnych aranżacji. Pogrubione boczne listwy i szerokie metalowe uchwyty sprawiają, że meble wyglądają niestandardowo oraz bardzo solidnie.

Kashmir

KASHMIR

Duro

DURO

Prowansalski styl kolekcja DURO zawdzięcza zastosowanej kolorystyce – dekorowi „Pinia Biała” w połączeniu z Dębem Antycznym na elementach frontów. Masywny wygląd nadają bryłom pogrubiające listwy.

Nepal

NEPAL

MEBLE DO JADALNI

Człowiek spędza dużo czasu w życiu jedząc, dlatego tak ważne jest zakupienie mebli do jadalni, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również ładne. Wyobraź sobie swoich gości, którzy przychodzą do Twojego domu i pytają gdzie można kupić tak wspaniałe meble do jadalni. Będzie mógł ich ugościć niczym król, sadzając przy pięknym, nowoczesnym stole, gdzie będą mogli się rozsiąść na wygodnym krześle. To właśnie w jadalni odbywają się największe i najważniejsze rozmowy wśród domowników. Warto pomyśleć o meblach, które nie stracą zbyt szybko uroku i będą cieszyć nasze oczy przez długi czas. Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu w Nisku, gdzie można sprawdzić jak bardzo wygodne i komfortowe są meble Limba! Dzięki nim każdy posiłek w gronie rodziny będzie przyjemnością samą w sobie.

Coś się spodobało?

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta zawiera przykładowe aranżacje dostępne w naszym salonie. Istnieje bardzo wiele możliwości konfiguracji. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do wybranego salonu.

Click to Hide Advanced Floating Content