MEBLE KUCHENNE

Junona Line

JUNONA LINE

Komplety Junona Line zostały stworzone z myślą o funkcjonalnych kuchniach dostępnych w przystępnych cenach. Kompaktowe zestawy, składające się z szafek niezbędnych w aranżacji praktycznej kuchni, można rozbudować o dodatkowe elementy.

Olivia Soft

OLIVIA SOFT

Ponad 150 szafek przygotowanych do stworzenia kompletnej zabudowy kuchennej;
Zwiększona pojemność standardowych szafek wiszących o 40%;
System miękkiego domykania w szafkach z drzwiami i szufladami;
Najnowsze trendy kolorystyczne;

Kuchnia na wymiar

Kuchnia na wymiar

Istnieje możliwość wykonania kuchni na wymiar. Zapraszamy do salonu w celu poznania szczegółów

Semi Line

SEMI LINE

Kammono

KAMMONO

Białe fronty są uniwersalne i doskonale współgrają z blatem w kolorze ciepłego drewna. W kuchni KAMMONO oferujemy wysokiej jakości białe fronty połyskowe i odpowiednio wyselekcjonowane modele szafek.

Olivia

OLIVIA

Korzystając z ponad 20 lat doświadczeń w projektowaniu kuchni dla najbardziej wymagających Klientów, stworzyliśmy System mebli OLIVIA z zestawem podstawowym Singiel Plus, idealnie dopasowanym do potrzeb ludzi aktywnych, poszukujących optymalnych rozwiązań.

MEBLE KUCHENNE

Często mówi się, że kuchnia to serce domu, w którym spędzamy dużą ilość czasu. To właśnie w kuchni tworzą i budują się relacje z domownikami. Dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór mebli kuchennych, które posłużą nam na lata. Warto poświęcić trochę czasu na odwiedzenie naszego salonu w Nisku koło Stalowej Woli, gdzie można obejrzeć wszystkie meble kuchenne i odpowiednio dobrać je do siebie. Każdy człowiek ma inne preferencje, dlatego niektórzy stawiają na dużą ilość szuflad w kuchni, inni nadal lubują się w szafkach, a jeszcze inni ludzie lubią mnóstwo szafek wiszących. Aby móc użytkować meble kuchenne przez długie lata z rosnąca satysfakcją zamiast frustracją, warto przemyśleć odpowiedni dobór szafek, szuflad czy szafek wiszących. W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do urządzenia swojej wymarzonej kuchni z meblami od Limba! Nasza firma jest gwarancją samą w sobie na doskonale wykonane meble kuchenne.

Coś się spodobało?

Zapraszamy do kontaktu!

Oferta zawiera przykładowe aranżacje dostępne w naszym salonie. Istnieje bardzo wiele możliwości konfiguracji. W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do wybranego salonu.

Click to Hide Advanced Floating Content